Všechno potřebné k vašemu bazénu

Vlastnit bazén se už dnes stává moderním trendem pro všechny rodiny, které mají zahradu. Jestli jste i vy podlehli a pořídili si ho pro účely pohodového koupání a luxusu, který nabízí, měli byste o něho nejen řádně pečovat, ale mít po ruce i bazénové příslušenství, které vám práci s ním usnadní a přivede jeho stav k dokonalosti.
Chemie ani zdaleka není jediným sortimentem, který vašemu bazénu poskytne prvotřídní péči. Dolaďte vaši snahu jít s dobou do konečného stádia a mějte k němu všechno vybavení, které vám zpříjemní vaši letní sezónu.

hadice bazénová

Zaměřeno na detaily

Nesnažte se improvizovat a používat k bazénu všechno, co máte po ruce v garáži nebo ve sklepě. Je dobré spolehnout se na příslušenství, které je určené k tomu, aby si poradilo se vším, co péče o váš bazén nezbytně vyžaduje.
Co je tedy dobré si pořídit?

  1. Na vaše chemické přípravky, které jsou zpravidla ve formě tablet byste měli mít plovák, do kterého jich umístíte, aby se optimálně rozpouštěly.
  2. Abyste vždy věděli, jak teplá nebo studená je vaše voda, mějte v ní bazénový teploměr. Kromě toho na hladině, si zakupte i ten ponorný pro přesnější určení teploty na dně nádrže.
  3. Síťkana lovení drobných nečistot je něco, bez čeho se neobejdete. Platí to zejména o nečistotách na hladině, které s ní snadno odstraníte během chviličky.
  4. Pro vaši bezpečnost a především bezpečnost vašich dětí dbejte na to, abyste vlastnili bazénové schůdky! Vyhnete se díky nim možným úrazům a váš přístup do bazénu bude snazší.
  5. Teleskopické tyčevám zjednoduší práci a umožní vám vyčistit váš bazén i bez toho, abyste v něm byli. Uvidíte, že jich budete potřebovat více, než byste řekli.

schůdky
Nezapomínejte však ani na příslušenství, které se řadí už do finančně dražší cenové kategorie, ale vyplatí se vám ho vlastnit všemi deseti. Patří tam kvalitní bazénové hadice, bazénové vysavače nebo solární sprchy, které jsou aktuálně v popředí.